top of page

INSTYLE JG – tai interjero dizaino studija. Bendraminčių profesionalų kolektyvas, suvienijęs pajėgas kurti gražius, stilingus ir estetiškus namus.


Mes tikime, jog namai – mūsų pačių atspindys. Kvėpuojame pasaulio idėjomis, ir siekiame gražiausių dizaino objektų dėka sukurti jūsų kokybišką realybę. New York’as, Paryžius, Milanas – visose pasaulio mados sostinėse mūsų atstovaujamų ženklų nereikia pristatinėti. Jie yra etalonai, atskiri mikro pasauliai, pavieniai stebuklai. MoMa, Tate Modern, Ritz…kur bepažiūrėtum, tie patys daiktai padeda kurti tą neišdildomą išbaigtumą, bei pojūtį, jog nepaprastai gera gyventi tikro dizaino apsuptyje.


Mes tikime daikto kokybe. Tikime, kad gražūs objektai keičia žmogaus pojūčių skalę. Žinome, kaip svarbu grįžti į gražius namus ar dirbti įkvepiančioje aplinkoje. Vertiname estetiką ir nuoširdų bendravimą. Mėgstame atradimus ir dizaino objektus su gražiomis legendomis. Kartu su klientais kuriame svajones, ir siekiame jų kruopštaus ir išbaigto įgyvendinimo. Kartais praleidžiame valandų valandas su jumis bendraudami prie kavos puodelio, vien tam, kad geriau jus pažintume, ir atrinktume Jums tai, kas taps Jūsų gražia kasdienybe.

Užsukite pas mus. Susipažinkime. Leiskite mums pabandyti perskaityti jūsų svajones.

bottom of page