top of page

ZANOTTA ŠVENČIA 60-IES METŲ JUBILIEJŲ

 

Šiemet 60-ies metų jubiliejų švenčia vienas įtakingiausių baldų gamintojų pasaulyje- ZANOTTA. Jau daugiau nei pusę amžiaus Zanotta baldai ir interjero aksesuarai puošia išskirtinius namus visame pasaulyje!

 

Šia proga Zanotta paruošė ypatingą pasiūlymą klientams.

 

Perkant Zanotta sofa, pasirinktinai iš populiariausių modelių Pianoalto, Bruce, Scott arba Undercover, gausite vieną “ikoninę” interjero detalę, įėjusią į pasaulio dizaino istoriją, dovanų. Galite rinktis tarp Mezzadro kėdės, Sacco sėdmaišio, Cumano sulankstomo staliuko arba Sciangai rūbų pakabos! 

 

Pasiūlymas galioja iki 2014 gruodžio 31d. 

 

Apsilankykite Instyle JG studijoje, kur suteiksime visą informaciją apie jus dominančius modelius, jiems tinkančius audinius ir dovanas! 

 

 

Zanotta 60-mečio dovanos jums
Scott collection
Undercover collection
PianoAlto collection
Bruce collection

ZANOTTA yra dominuojantis gamintojas dizaino pasaulyje nuo pat kompanijos įsteigimo 1954 m. Šis gamintojas padėjo išgarsėti kai kuriems iš įtakingiausių XX-ojo amžiaus dizainerių, įskaitant Achille Castiglioni, Gae Aulenti, Marco Zanuso, Ettore Sottsass, Joe Colombo, Alessandro Mendini, Carlo Mollino, De Pas- D'Urbino-Lomazzi, Enzo Mari, Bruno Munari, Alfredo Haberli, Ross Lovegrove. Bendradarbiaudama su kai kuriais iš sėkmingiausių mūsų amžiaus baldų ir interjero dizainerių, Zanotta išlaikė provokuojantį ir novatorišką stilių. Dėka savo gebėjimo numatyti ir diktuoti besikeičiančias stiliaus tendencijas, Zanotta dizainas yra itin vertinamas. Todėl nenuostabu, kad Zanotta produktai yra eksponuojami garsiausiuose pasaulio muziejuose, kaip dizaino istorijos dalis, įskaitant Niujorko MOMA ir Metropolitan muziejus, Paryžiaus George Pompidou Centre, Londono Dizaino Muziejuje, Berlyno Meno Muziejuje, Vitra Design Muziejuje,  Izraelio Muziejuje Jeruzalėje.

Daugiau apie Zanotta: www.zanotta.it

bottom of page